Marka Yaratmak İçin Dijital Hizmetlerimizi Keşfedin!

Dijitalde Markalaşın
Satışlarınızı Artırın

Dijital çağın gereklerine ayak uydurmak ve işinizi büyütmek için doğru yerdesiniz. İşletmenizin markalaşmasını güçlendirmek, dijital marka kimliği yaratmak, sosyal medyada marka itibarını kazanmak, marka sadakati oluşturmak ve satışlarınızı artırmak amacıyla buradayız. İşte size, başarıya giden yolda adımlarınızı atmaya yardımcı olacak bir fırsat sunuyoruz.

Marka Yaratmak

Öne Çıkan Hizmetlerimiz

Sizi markalaştıracak hizmetlerimizden yalnızca bir kaçı.

reklam ajansı hizmetleri
  • Marka Danışmanlığı: Markanızı güçlendirmek ve dijital marka kimliği oluşturmak için size özel stratejiler sunuyor, tasarım desteği veriyoruz.
  • Sosyal Medya Yönetimi: Sosyal medyada marka itibarınızı artırmak ve etkileşimi yükseltmek için profesyonel yönetim hizmetleri sunuyoruz.
  • İçerik Pazarlaması Desteği: Dijital pazarlama stratejileri, SEO ve içerik pazarlaması ile satışlarınızı artırmanıza ve işletmenizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.
  • Reklam Yönetimi: Doğru hedef kitlenizi belirlemek ve reklamlarınızı yönetmek için profesyonel destek sağlıyoruz. Google ya da Meta’da yükselmek için harekete geçin!

Referanslarımız

Bizlere güvenen ve sesine kulak verdiğimiz markalarımızın arasında yer almaya ne dersiniz?

Markamı sıfırdan oluşturup, eğitim camiasında ilk akla gelen isimlerden biri olmamı sağladılar. Harika bir takım ruhuna sahipler. Markama verdikleri emekler için çok teşekkür ederim.

Banu Türkay Sınav Koçu

Markamın isminden başlayarak inşa ettikleri sürece minettarım. Doğru hedef kitle ile sosyal medyada reklamlar ile kısa sürede başarıyı yakaladım. Derin Uyku olarak iyi ki Bibuba PR ile çalışmışız diyorum.

duygu mavili
Duygu Mavili Uyku Eğitmeni

Konyalı Ahmet Usta markamızın büyüme ve franchise hususlarında verdikleri destekten dolayı Bibuba ekibine teşekkür ediyorum. Özellikle dijital pazarlama konusunda ileri seviye bir destek aldık. Kendilerine tekrar teşekkür ediyorum.

zeki bulut
Zeki Bulut CEO

Bibuba PR kadın giyim sektörüne hızlı bir giriş yapmamıza yardımcı oldu. Dijital pazarlamadan marka kimliğimizin oluşumuna kadar verdikleri büyük destek için çok teşekkür ediyorum. Kendi markasını yaratmak isteyenler gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

M. Emin Işık CEO

Marka Yaratmak İçin
Ücretsiz Ön Danışmanlık

Marka yaratma ve dijital pazarlama desteği için ücretsiz ön danışmanlık almaya ne dersiniz?

Markanızı analiz edip neler yapabilirizi birlikte konuşalım. Ekibimizle tanışmak için şimdi formu doldurun ve sizi arayalım!