Türkiye’nin İlk Uygulamalı Influencer Akademisi

Influencer Akademi'ye
Kayıt Ol

BİBUBA PR INFLUENCER AKADEMİ, sizleri yaratıcılığın sınırlarını zorlamaya ve içerik üretiminin zevkini dolu dolu yaşamaya davet ediyor. Kişisel ve popüler bir dijital imaj oluşturmanın, takipçilerinizle bağlantı kurmanın ve etkili içeriklerle milyonlara ulaşarak hem ün hem kazanç sağlamanın keyfini çıkarın!

Detaylı bilgi için formu doldurun ve içerik üretiminin büyülü dünyasına
adım atın!

influenacer

Neler Kazanacaksınız?

Kendi tarzınızı yansıtan kişisel imajınızı oluşturmanızı sağlayacak adımları birlikte atacak, takipçilerinizle samimi bir bağ kurmanız için ilham vereceğiz. Etkileyici içeriklerle izleyicilerinizin kalbini fethedecek ve onları içeriğinize bağlı tutacak ipuçları sunacağız.

Sosyal medya dünyasında başarıyı yakalamak artık çok daha kolay! BİBUBA PR Influencer Akademi olarak; sizi yaratıcılığınızı keşfetmeye, içerik üretiminin gücünü deneyimlemeye ve takipçilerinizle gerçek bir bağ kurmaya davet ediyoruz. Gelin bakalım bu kapsamlı eğitimin konu başlıkları nelermiş:

 

influencer
nasıl influencer olunur?
 1. Influencer Kimlik Kartı Oluşturma
  Kişisel markanızı nasıl güçlendireceğinizi keşfedecek ve kendinizi etkili bir şekilde tanıtarak içerik üretiminde fark yaratacaksınız.
 2. Hedef Kitle Belirleme
  Kilit sorulardan oluşan analizlerle Sen’i ve yeteneklerini keşfedecek, kimlere neden, nasıl ve ne için hitap edeceğinizi belirleyecek, kişisel markanızı konumlandıracaksınız.
 3. Etkili ve Doğru Sosyal Medya Yönetimi
  Sosyal medya hesaplarınızı nasıl büyütebileceğinizi ve etkili bir şekilde nasıl yöneteceğinizi öğrenerek takipçilerinizle daha derin bir bağ kuracaksınız.
 4. Kamera ve Ekipman Önerileri
  Kaliteli içerik oluşturmak için uygun kamera ve ekipman seçimlerini öğrenerek içeriklerinizin kalitesini artıracaksınız.
 5. Instagram Filtreleri ve Reels Hazırlama Programları
  Instagram içeriklerinizi daha çarpıcı hale getirmek için filtrelerin kullanımını ve eğlenceli Reels hazırlama tekniklerini öğreneceksiniz.
 6. Influencer Marketing Nedir? Nasıl Yapılır?
  Markalarla iş birliklerine açılan kapıları keşfedecek ve nasıl influencer olarak markalarla etkili bir iş birliği yapabileceğinizi öğreneceksiniz.
 7. Nasıl Influencer Olunur?
  BİBUBA PR Influencer Akademi’nin yol haritasıyla, influencer olarak başarıya ulaşmak için adımlarınızı planlayacaksınız.
 8. Affiliate Marketing Nedir?
  Affiliate marketingin işleyişini ve içerik üreticileri için nasıl avantaj sağlayabileceğini öğreneceksiniz.
 9. Markalarla Nasıl İş Birliği Yapılır?
  Markalarla nasıl iletişime geçeceğinizi ve onlarla uzun süreli ve karşılıklı fayda sağlayan iş birlikleri kuracağınızı keşfedeceksiniz.
 10. Marka İş Birliği
  İş birliği içerisinde olduğumuz markalarımızla eşleşecek, profesyonel çalışma deneyimine sahip olacaksınız.

 

ve burada paylaşamadığımız daha fazlası BİBUBA PR INFLUENCER AKADEMİ’de seni bekliyor. Sen de hemen bize katıl!

Bibuba Influencer Akademi
Ön Kayıt Formu

Eğitim süresi, ücret, kayıt takvimi ve diğer detaylar hakkında bilgi almak ve eğitime katılmak için şimdi formu doldur!

  Sıkça Sorulan Sorular

  Markalaşma süreci hakkında merak edilen soruların yanıtlarını bulun.

  Influencer ve İçerik Üreticisi olmak isteyenlerin profesyonelce eğitildiği, geliştirildiği ve geleceğe hazırlandığı dijital akademi platformudur.

  Influencer veya İçerik Üreticisinin kimliği doğrultusunda; 

  BİBUBA PR Ajansının iş birliği içerisinde olduğu markalar ile eşleşmesi; ürünlerinin, hizmetlerinin veya mekanlarının tanıtımı, PR ve reklam çalışmalarının gerçekleştirilmesidir.

  Akademimizi başarı ile tamamlayan tüm Influencer ve İçerik Üreticilerimizi 360 derece hazır hale getirdiğimizde Ajans bünyemize dahil ediyor, markalarla ücretli çalışma fırsatları sunuyoruz.

  Tamamen Influencer veya İçerik Üreticisinin bireysel potansiyeline, bilinirliğine, deneyimlerine ve sosyal medya mecralarının etkileşimlerine göre değişkenlik gösterebiliyor.

  • Ücretsiz bilgilendirme randevusu oluşturulur,
  • Tarafınıza detaylı bir şekilde süreç aktarılır,
  • Ön onay vermeniz durumunda size özel hizmet sözleşmeniz hazırlanır,
  • Ödeme gerçekleştirilir,
  • Ve süreç başlatılır. 

  Akademiyi sizlere ve donanımlarınıza uygun 3 farklı sınıfa ayırdık;

  • Yeni başlayanlar için Beginner Class
  • Orta seviyedekiler için Master Class
  • Üst düzey seviyeler için High Class

  Eğer daha fazla sorunuz ve merak ettiğiniz bir konu varsa iletişim adreslerimizden veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz!