+90 543 542 88 00

info@bibubapr.com

 

Ayrıcalıklar

Bibuba PR ile çalışmanın avantajları!

01YENİ DÜNYA ARTIK DAHA DİJİTAL!

İşte tam da bu yüzden işinizi ve hayallerinizi, inovatif çözümlerle online dünyanın bir parçası yaparak yeni dünya düzenine uyum sağlamanız gerekiyor… Yeni dünyada gelişen teknolojiyi takip ederek, trendlere ayak uydurmak ve markanız için en doğru adımları atabilmeniz için de dijital partnerlerinizi doğru seçmeniz en kritik kararların başında geliyor…

Online dünyanın en iddialı ve kreatif projelerini partnerlerimiz için geliştirirken, dijital dünyanın dinamiklerini ve pazarlama stratejilerinizi BİBUBA PR olarak üstleniyoruz.

02BİBUBA PR İLE ÇALIŞMANIN AVANTAJLARI

Her markanın farklı bir reçeteye ihtiyacının olduğunu biliyoruz! Bu sebeple, tamamen markanıza özel hazırlanmış senaryo ve içerikler üzerinde çalışarak, satış & pazarlama stratejilerinize yön veriyoruz.
Her marka için, daha iyisinin yapılabileceğine inanıyoruz. Eğer markamızın Influencer tanıtımından önce sayfa yapılandırmasına ve kurumsal kimlik çalışmasına ihtiyacı varsa, düzeltilmesi gereken alana ilk müdahalemizi yapıyoruz. Süreci sıfırdan başlatarak, markanızı adım adım birlikte büyütüyoruz.
Tüm bunların yanında, Infuencer destekli satış & pazarlama platformu olan BİBUBA GIFT ile markalarımıza komisyonsuz satış imkanı yaratıyoruz. Dijital dünyanın kapılarını, markanız için sonuna kadar aralıyoruz!

03MARKANIZ İÇİN HAZIRLANAN SENARYO VE İÇERİKLER

Her markanın reçetesinin farklı olduğuna inanıyoruz! Henüz bizimle çalışmaya başlamamış olsanız dahi, ön görüşmemiz sonrasında sektör ve rakip analizlerimizle birlikte sosyal medya hesaplarınızı mercek altına alıyoruz. Dijital satış koçlarımız, danışmanlarımız ve direktörlerimizin katıldığı toplantılar sonucunda şahsınız ya da markanız için hazırladığımız kurguları önden sizlerle paylaşıyoruz.
Eğer bu aşamaya kadar geldiysek ve her şey istediğiniz gibi ilerliyorsa, markanızla iş birliği sözleşmemizi imzalıyoruz. Seçtiğiniz hizmet paketlerimize göre, hedef kitlenizle markanızı maksimum düzeyde etkileşime geçirmek için markanıza özel hazırladığımız senaryo ve içeriklerle süreci başlatıyoruz.

04YÜKSEK SAYFA ETKİLEŞİMLERİ

Markanıza özel hazırladığımız PR senaryoları ile birlikte doğru Influencer seçimi, ürün/hizmet senaryosu, Instagram içerik üretimi ve reklam optimizasyonu gibi süreçleri en iyi şekilde yöneterek hem sayfa etkileşiminizi hem de organik takipçi sayınızı artırıyoruz.
Hazırladığımız güçlü sloganların ve reklam görsellerinin, doğru hedef kitleye en hızlı şekilde ulaşmasını sağlayarak potansiyel müşterilerinizle etkileşiminizi yüksek tutarken, marka bilinirliğinize katkıda bulunuyoruz.
İhtiyaçlarınıza uygun hizmet paketlerimizle hem pazarlama bütçenizi optimize ediyoruz hem de tüm içerik ihtiyacınızı en uygun fiyatlarla karşılıyoruz. İhtiyacınız olan her paketimizin içerisine Influencer desteği ekleyerek, marka bilinirliğinizi ve etkileşimlerinizi maksimuma çıkarıyoruz.

05MARKANIZA ÖZEL DANIŞMANLAR

Instagram şifrenizi almadan, Markanıza bire bir destek veren danışmanlarımız, dijital satış koçlarımız ve kreatif direktörümüzle, aldığınız hizmet kapsamında kurulan online destek grubumuz aracılığıyla (ortak whatsapp grubu) 7/24 yanınızda yer alıyoruz.
Gerçekleştireceğimiz operasyonlarla ilgili anlık olarak sizi bilgilendirmenin yanında, çalıştığımız tüm markalarımıza, “Ücretsiz Yönlendirme Hizmetleri” sunarak BİBUBA PR ayrıcalığı yaşatıyoruz.

06ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİ SAĞLIYORUZ

İş birliği öncesinde, tüm markalara “Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti” sunarak sektörde fark yaratıyoruz. Sunduğumuz “Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti” ile markanızın ihtiyacı olan bilgilere hemen ulaşmanıza, istediğiniz soruyu sormanıza ve konu ile ilgili uzman kişilerden dönüş alarak süreçlerinizi hızlandırmanıza olanak sağlıyoruz.
30 Dakikalık “Ücretsiz Danışmanlık” hizmetimizden yararlanabilmek için, Bize ulaşarak randevu oluşturmanız yeterli!

Bizimle çalışmaya hazır mısınız? İletişime geçin!